De vegan sinterklaasfiguren zijn gearriveerd!

Vegan sinterklaasfiguren met kokosbloesemsuiker - biologisch

Het is zover…de chocolade sinterklaasfiguren zijn gearriveerd!!! En zoals je op de foto kan zien zien ze er uitstekend uit.

Bovendien, en dat is wellicht het belangrijkste, smaken ze al even fantastisch 🙂

>> Klik hier om vegan sinterklaasfiguren te bestellen

Sint-Maarten en Sinterklaas helemaal lactosevrij en vegan

De sinterklaasfiguren zijn lactosevrij, vegan, biologisch en gezoet met kokosbloesemsuiker. Dus ook nog eens iets gezonder 😉 Dit jaar geen voorbestellingen, dus als je er wilt kan je ze meteen bestellen en hoef je niet eerst weken te wachten. Ze worden zoals de andere pakketten op maandag en op donderdag verzonden (of ze staan dan klaar voor afhalen).

Naast de holfiguren wit, bruin en zwart (of een voordelig combipakket) zijn er nu ook kleine sinterklaasjes gevuld met praliné.

Wit met een ‘korreltje zout’

De witte chocoladefiguren hebben, zoals je op de foto kan zien, een eerder ‘karamel-achtige’ tint dan het verwachte licht gebroken wit. Dit komt uiteraard door het gebruik van kokosnootsuiker, wat nogal een effect heeft op de uiteindelijke kleur.

Het neemt niet weg dat ze verrukkelijk zijn, maar we dachten…toch maar even laten weten 😉

Wie vegan en lactosevrije sinterklaasfiguren wil, kan die nu terug bestellen.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
vegan weekmenu

Schrijf je in en ontvang
ons gratis Vegan weekmenu

Vegan eten hoeft niet moeilijk te zijn. Met dit kant-en-klare weekmenu hoef je zelfs niet meer na te denken ;-) Recepten voor ontbijt, lunch en diner.

Praat lekker mee ...

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  • vegan kookboeken
  • Meest recente berichten

  • Recente reacties

  • Ook lezen?

    De online drogist review

    De online drogist review

    In deze review deel ik je mijn ervaring met De online drogist en vertel ik je meer over deze online shop en wat ik er

    Download gratis weekmenu

    vegan weekmenu