The Green Kitchen Smoothies – David Frenkiel en Luise Vindahl

“Weer een nieuwe smoothieboek”, zul je misschien denken? En dat klopt, de laatste jaren zijn er heel wat smoothieboeken verschenen. Maar dit boek ziet er echt wel leuk uit. Handig formaat en mooie foto’s. Het boek bevat trouwens niet alleen sommaties maar ook sapjes, granola’s en desserts.

The Green Kitchen is een boekenreeks van David Frenkiel en Luise Vinddahl van het gelijknamige blog The Green Kitchen Stories. Hun eerder verschenen boeken zijn The Green Kitchen en The Green Kitchen Travels.

Als ik deze nieuwe cover zie, ben ik blij dat ik veganist ben

Zovele kleuren die van de cover afspatten. Een vleesmaaltijd is meestal vrij grauw, maar van een vegan maaltijd wordt je al vrolijk van er gewoon naar te kijken 😉

De recepten zijn vegetarisch. De “melk” die gebruikt wordt is steeds plantaardig, maar er wordt wel Griekse yoghurt, honing, bijenpollen, roomboter. In de meeste gevallen staat er wel een vegan alternatief bij.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
  • vegan kookboeken
  • Meest recente berichten

  • Recente reacties