Welke choco is vegan?

vegan choco / chocopasta

Een boterham met choco, welk kind eet dat nu niet graag. Gezond dat is iets anders, maar het kan inderdaad wel eens lekker zijn. Zelf eet ik het ondertussen niet meer zo vaak en kies voor een ander soort ontbijt. Maar mijn vegan pannenkoek kan niet zonder choco, heerlijk! 😉

Nu is choco niet altijd vegan. Melkpoeder zal je meer dan eens in het ingrediëntenlijstje zien passeren. Ook weipoeder kan je als niet vegan-product zien staan. Maar net zoals alles tegenwoordig zijn er ook in chocopasta’s vegan varianten verkrijgbaar. En zelfs van bekendere merken.

Vegan chocopasta’s op een rijtje:

La Vida vegan

La Vida Vegan hazelnoot choco pasta

Deze met hazelnoot heb ik momenteel in gebruik.

  • biologisch
  • fairtrade
  • zonder palmolie
  • sojavrij

Verkrijgbaar in de smaken chocolate, puur, hazelnut-chocolat, amandelpasta, witte kokospasta

La Vida vegan protein

La Vida vegan protein - vegan cocopasta met eiwitten

Deze is met rijsteiwit voor extra proteïnen.

  • biologisch
  • fairtrade
  • zonder palmolie
  • sojavrij
  • 70% minder suiker

Verkrijgbaar in de smaken caramel , crunchy hazelnut, coconut.

Vego

Vego chocopasta met glas

Ben jij ook zo’n fan van de heerlijke Vego chocoladerepen met stukken noot in. Dan is de Vego chocopasta zeker ook iets voor jou. Net zoals in de reep ziten hier ook stukjes hazelnoot in. Wel iets kleiner anders zou het nogal moeilijk smeerbaar zijn 😉 Zelf ben ik in ieder geval fan.

Als je pot leeg is, kan je de pot gebruiken als glas om uit te drinken.

  • 11% cacaopoeder
  • sojavrij
  • biologisch
  • fairtrade
  • zonder palmolie

De Rit

De rit vegan choco

Dat was de eerste vegan chocopasta die ik zelf at.

  • Biologisch

Verkrijgbaar: De rit chocoreale (14% cacao), De Rit chocoreale puur (25% cacao), De Rit chocoreale maisstroop (zonder suiker, 10% cacao), De Rit chocoreale duopasta (witte en bruine choco), De Rit hazelnootpasta (8% cacao)

Opgelet: De Rit puur & kokos, De Rit karamel & zeezout, De Rit hazelnootpasta natural sweeter zijn niet veganistisch.

No Sugar Daddies

No Sugar Daddies - suikervrij choco, biologisch en vegan

Zoals de naam al duidelijk maakt, deze choco is zonder suiker. Twee jonge vaders dachten na wat ze hun kinderen te eten willen geven. Dat was best niet met allemaal suiker, dus ontwikkelden ze deze suikervrije choco gezoet met dadels.

  • Biologisch
  • zonder palmolie

Verkrijgbaar in de smaak hazelnoot, puur en kokos.

Wiloco

Wiloco hazelnootpasta

Deze hazelnoot-chocopasta is met extra proteïnen, eiwitten uit erwten.

  • Gezoet met kokosbloesemsuiker en agave
  • biologisch
  • zonder palmolie

Deze is exclusief verkrijgbaar bij Bioplantet (België). Ik heb heb hem daar eens geproefd, maar vond het echt niet lekker. Heel raar want het chocolade zeebanket / zeevruchten van Wiloco zijn pralinetjes waar ik een moord voor zou doen. Figuurlijk dan hé, dit blijft een vegan blog 😉

Nocciolata zonder melk

Nocciolata zonder melk - biologische en vegan choco

Cacao- en hazelnootpasta.

  • Italiaans
  • biologisch
  • Zonder palmolie

Damhert lactosevrij

damhert lactosevrije choco

Kwatta puur

kwatta puur - vegan choco
  • 14,5% cacao

Boerinneke

Deze staat al langer bekend als “per ongeluk vegan”.

Boerinneke puur

  • 6,9% chocolade
Boerinneke puur - vegan chocopasta

Boerinneke puur zonder toegevoegde suiker

Suiker is vervangen door maltitolstroop.

Boerinneke suikervrij - vegan choco

Boerinneke bio zonder lactose en gluten

  • 12% cacaopoeder
  • biologisch
Boerinneke glutenvrij en lactosevrij - vegan choco

Opgelet: Boerinneke met hazelnoten, Boerinneke bio hazelnoten zijn niet vegan.

  • 7,5% cacao

Huismerken

Ook van de huismerken bij de verschillende supermarkten vind je vegan choco’s. Lees steeds de ingrediënten als je iets nieuws probeert, dan ben je zeker.

Ben ik nog een vegan choco vergeten toe te voegen aan dit lijstje, laat het me dan zeker weten, dan kan ik dit blogbericht up-to-date maken. Laat onderaan deze pagina ook even in een reactie weten welke jouw favoriete chocopasta is.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
vegan weekmenu

Schrijf je in en ontvang
ons gratis Vegan weekmenu

Vegan eten hoeft niet moeilijk te zijn. Met dit kant-en-klare weekmenu hoef je zelfs niet meer na te denken ;-) Recepten voor ontbijt, lunch en diner.

4 reacties

  1. Nog een chocopasta die vegan is: (De Rit) duopasta hazelnoot/wit 350g. Mijn favoriete vegan chocopasta staat overigens niet in het lijstje, want dit is: LA VIDA VEGAN chocoladepasta 270g (dus zonder hazelnoten).

    1. Dank je om je favoriet te delen 🙂 Beide chocopasta’s staan er in maar niet met foto, bij het merk heb ik verkrijgbaar en daar staan verschillende smaken bij, maar dat was misschien niet zo duidelijk. 😉

Praat lekker mee ...

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  • vegan kookboeken
  • Meest recente berichten

  • Recente reacties

  • Ook lezen?

    De online drogist review

    De online drogist review

    In deze review deel ik je mijn ervaring met De online drogist en vertel ik je meer over deze online shop en wat ik er

    Download gratis weekmenu

    vegan weekmenu